Start Your Legend Now ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Latest topics
» Błąd mapki
by Sword Master Sro Kwi 13, 2016 4:05 pm

» Profesje - Tank, dps
by Sword Master Wto Kwi 12, 2016 10:54 pm

» Screeny Z Update
by Vens Pon Kwi 11, 2016 12:19 pm

» Stronka
by Admin Czw Kwi 07, 2016 2:24 pm

» Łamanie regulaminu przez mizuke
by Admin Sro Kwi 06, 2016 3:48 pm

» PVP na MC
by Vens Wto Kwi 05, 2016 6:06 pm

» Golden banda quest
by Admin Wto Kwi 05, 2016 4:52 pm

» Ban za MC
by Mizuk3 Pon Kwi 04, 2016 1:08 pm

» Trunks/Tapion
by Sword Master Nie Kwi 03, 2016 1:03 pm

» Yellow Trans
by Vens Pią Kwi 01, 2016 1:10 pm


Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

3 posters

Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 6:53 pm

Dzisiaj sobie expie normalnie i nagle widzę że jakieś notki z głupimi powodami lecą no to się na chacie wypowiedziałem że nie ma nic złego w grożeniu graczom huntem już nie wspominając o tym że osoba dająca notkę nie zna ortografii i pisze "Grozenie innym gracza". Później ktoś dostał też notkę za niby zabijanie low leveli i właśnie ze względu na to złożyłem też skargę na Fallena który mnie ubił a miałem z 400 lvl. Zaraz po tym jak padłem dałem znać znajomemu gdzie mnie Vixtape i Fallen zabili gdy ten poszedł po nich to nagle takie coś widzę w temple:

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana 55i8Rky

Vens zamiast zrobić porządek z Fallenem to dał mu kicka żeby mój znajomy nie mógł go zabić.
Udało się zabić tylko Vixtape bo Fallen w magiczny sposób znikł z metamoru ... -.-'

Jak widać na screenie od razu odpisałem że leci skarga no i zostałem za to nagrodzony banem XD

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana 2vo5zNU


Nie wiem co tu się odpierdala na tym servie bo w sumie jestem tu od wczoraj, ale widziałem też jak pisali ludzie na gc że Fallenowi jakiś gm "stawia ssj5" i po tym co tu zobaczyłem jestem w stanie w to uwierzyć.


Więc czy główny admin może coś zrobić z niekompetentnymi dziećmi w roli gamemasterów?
Dodatkowo domagam się unbana za nałożenie mi blokady bez powodu oraz liczyłbym na jakąś rekompensatę ...


@EDIT@
Zapomniałem dodać jeszcze o sytuacji z rana między godziną 9 a 10. Mianowicie sprawa oczywiście ponownie dotyczy Vensa który mnie sobie na trainach przeniósł tak żebym nie bił traina. Postać spokojnie biła, byłem afk bez żadnego bota i miałem zaznaczone follow na trainie. Wiem że są sposoby żeby taką osobę odepchnąć od traina i zablokować ale tak nie było po prostu moja postać stała w innym miejscu a gdy spytałem Vensa o to dlaczego mnie przeniósł to odpisał że taki z niego "figlarz" czy tam "żartowniś" już nie pamiętam jakie to było słowo ale jakiś synonim do tych co podałem. Napisałem mu iż dla mnie to strata czasu że takie coś zrobił a on mi odpisał "odrobisz sobie i tak jedziecie na bugu" ... Jako że nowy jestem to nie wiem o co mu chodziło ale mam nadzieję że nie o tego "buga" o którym w innym temacie pisał że to fake...
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 7:39 pm

Wypraszam sobie takie obelgi w moim kierunku to po 1.... po 2 nie dysortografia tylko przeczytaj sobie notke podczas wbijania na server "Grozby w kierunku GM" i jest to odnośnie gróźb rzucanych w moją stronę "że znajdziesz moje ip i już mogę szukać nowego dostawcy internetu bo mi go zablokujesz na 2 miesiące" więc ban poleciał... po 3 gdy nie znasz sprawy to o niej nie pisz bo to nie ja stawiam Goku SSJ5 i sprawa ta nie dotyczy również Fallen, to też już zostało wyjaśnione... Pusha każdy dostał z rana, nie mów że nie znasz buga bo go doskanale używałeś... Sprawa z kickiem również została już wyjaśniona i za nią mocno przepraszam ale Fallen już nie wraca na server....

Następnym razem zapoznaj się z forum, doinformuj się itp zanim napiszesz post. Bana nie znoszę, ponieważ uraziłeś mnie dość mocno i nie zamierzam go odwoływać. W sprawie wszelkich informacji zapraszam każdego na prv.

Pozdrawiam
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 7:53 pm

Nigdzie nie było żadnej obelgi więc daruj sobie pisanie bredni. Druga kwestia to naucz się czytać ze zrozumieniem bo to że nie umiesz składać zdania to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Wcześniej ktoś nadał warna Cwaniakowi z powodem takim jak zacytowałem na początku i jak się nie mylę to byłeś Ty ... Co do groźby ani jednej nie skierowałem w Twoją stronę, jedyne co mógłbyś błędnie potraktować jako groźbę to to iż napisałem "składam skargę". Spytałem o Twoje ip gdyż podejrzewam iż Fallen jest Twoim charem, dlatego chciałbym porównać ip. Jeżeli chcesz dalej pisać brednie w moim kierunku to proszę o jasne screeny kiedy tak napisałem (to co zacytowałeś). Nie powinno to być dla Ciebie żadnym problemem gdyż zostałeś poinformowany o tym iż złożę skargę na Ciebie. O jakim bugu mówisz nadal nie wiem, jeżeli bicie traina z followem uważasz za buga to proponuje Ci żebyś jednak wrócił do budowania rodziny w simsach. Push=/=teleport. Mówisz że Fallen już nie wraca na server a mi napisał że nawet jak dostanie bana to zrobi nową postać, co raz bardziej mi się wydaję że ty i Fallen to jedna i ta sama osoba.

W kwestii ściągnięcia bana nie prosiłem o to Ciebie gdyż tak jak podkreśliłem wcześniej jesteś niekompetentną osobą i sprawujesz stanowisko na które się całkowicie nie nadajesz. Skoro tak Cie uraziłem to chciałbym zobaczyć te słowa które Cie niby uraziły.
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 8:05 pm

"Więc czy główny admin może coś zrobić z niekompetentnymi dziećmi w roli gamemasterów?" Więc jak to w takim razie zinterpretować?

W takim razie możesz czekać na reakcje innych Gm'ów. Jak Ci nie pasuje wyjaśnianie sprawy ze mną to czekaj i załatwiaj to z nimi. Żegnam! :*
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by zagi Czw Mar 17, 2016 8:18 pm

nie che mi sie tego czytać devcio  . Wypierdalaj Smile
zagi
zagi

Liczba postów : 16
Points : 26
Reputation : -2
Join date : 15/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 8:26 pm

Co mnie to interesuje czy jakiś random przeczyta mój post?
Po za tym wnioskuję po tym co napisałeś że i tak byś większości nie zrozumiał także nawet się nie bierz za czytanie tego.
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 8:26 pm

Idąc Twoim tokiem rozumowanie to jest to również moje konto.
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 8:31 pm

W kwestii rozumowania nie powinieneś się wypowiadać.
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by zagi Czw Mar 17, 2016 8:33 pm

napisalem ze tego nie czytalem bo mi sie nie che XD
zagi
zagi

Liczba postów : 16
Points : 26
Reputation : -2
Join date : 15/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 8:38 pm

I Ty gościu śmiesz jeszcze prosić o UB. Mizuke również mnie poprze i Ejcu zapewne też. Zmień server mordo Smile
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 8:39 pm

Dasz dowód to porozmawiamy a teraz wracaj pomagać kolegom którzy mają 0 pvp Smile
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 8:41 pm

Już się robi "Mistrzu", a Ty odmów paciorek i do spania :*
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 9:24 pm

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Xe1rah
Całkowity brak kultury... idź Ty lepiej krowy pasać wsiurze a nie do ludzi....
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 9:40 pm

Dziecko, brak kultury nie był powodem bana więc oszczędź sobie tych pseudo screenów.
Co ciekawe screeny w trakcie sytuacji a screenów jak niby Ci groziłem to nie możesz wstawić?
Prosta sprawa, dziecko z pozycją gm'a które jest oszustem i kłamcą nie może pełnić żadnej funkcji na serverze. Gdybyś chociaż był ogarnięty ale z Twojej strony zero ogarnięcia w dodatku nadużycia władzy oraz faworyzacja znajomych.
Priorytetem tego tematu nadal jest to abyś poniósł konsekwencje za bałagan który robisz na serverze.
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 9:53 pm

Sęk w tym że tamtych rozmów nie mogę odkopać ale mogę śmiało podać paru graczy, którzy to potwierdzą... Poza tym Mizuke również to widział. Nawet teraz użyłeś dość dużo obelg więc w zasadzie screen nie jest potrzebny. Nawet jeśli dziecko to nie powinno Cie to interesować, a dorosłość objawia się poprzez zachowanie głównie więc w tym momencie to Ty jesteś dzieckiem i to że wyuczysz się paru bardziej złożonych słów nie robi z Ciebie dorosłego. Tak się akurat składa, że robię bardzo dużo dla tego servera więc nie mów że go rujnuje. Owszem, konsekwencje mogę ponieść tego kicka, jestem tego świadom. Strace GM? Trudno. Zachowam honor.
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Devcio Czw Mar 17, 2016 10:17 pm

No jasne że tamtych rozmów nie możesz odkopać bo takich nie było.
A osoby które mogą to potwierdzić to chyba jakiś żart. Moi znajomi mogą potwierdzić że Ci nie groziłem, lol. I powtarzam bo widzę że Ty nic zrozumieć nie możesz i dlatego wnioskuje że jesteś dzieckiem, powód bana to GROŻENIE GMOWI nadamy po tym jak powiedziałem że składam skargę. Więc przestań próbować bronić się tym że cisnę po Tobie bo po tym co zrobiłeś to zasłużyłeś na to i nie mam zamiaru się powstrzymywać. A na bycie dzieckiem wpływa wiek a nie zachowanie, jeżeli uważasz inaczej to idź kup alkohol w sklepie. Owszem robisz bardzo wiele dla servera, ale to co robisz jest negatywne i źle wpływa na server. Aż mi ciężko sobie wyobrazić jakim cudem zostałeś wybrany na gm'a, po prostu nie mam pomysłu.
Devcio
Devcio

Liczba postów : 10
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 17/03/2016

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Vens Czw Mar 17, 2016 10:49 pm

Wjedź mi jeszcze na mamę.
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Skarga na Vens oraz odwołanie od bana Empty Re: Skarga na Vens oraz odwołanie od bana

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach