Start Your Legend Now ...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Latest topics
» Błąd mapki
by Sword Master Sro Kwi 13, 2016 4:05 pm

» Profesje - Tank, dps
by Sword Master Wto Kwi 12, 2016 10:54 pm

» Screeny Z Update
by Vens Pon Kwi 11, 2016 12:19 pm

» Stronka
by Admin Czw Kwi 07, 2016 2:24 pm

» Łamanie regulaminu przez mizuke
by Admin Sro Kwi 06, 2016 3:48 pm

» PVP na MC
by Vens Wto Kwi 05, 2016 6:06 pm

» Golden banda quest
by Admin Wto Kwi 05, 2016 4:52 pm

» Ban za MC
by Mizuk3 Pon Kwi 04, 2016 1:08 pm

» Trunks/Tapion
by Sword Master Nie Kwi 03, 2016 1:03 pm

» Yellow Trans
by Vens Pią Kwi 01, 2016 1:10 pm


Trunks/Tapion

3 posters

Go down

Trunks/Tapion Empty Trunks/Tapion

Pisanie by Sword Master Pią Kwi 01, 2016 11:31 pm

Tak więc, prosiłbym o ponowne rozpatrzenie balansu tych profesji, bo moim "skromnym" zdaniem, one maja wiekszy "dps" (nie mylić z combo) niz inne profesje. Dodatkowo mają przyrost wiekszy o 70 (270) niż inne profesje. Trunks czy Tapion, potrafią zwastować (gdy zablokuje) inne profesje bez problemu, gdyż potrafią się wyleczyć z "mega power up" więcej niż "dmg dealer" potrafi im zadać, gdy sami biją o wiele więcej na sekunde. Trunks (Nie To Tak) z "shannara" +9 +32 (to jeszcze nie najwięcej ataku) potrafił uderzyć z czaru (broni) 340k gdy najwiekszy hit jaki ja zadałem 1700 Piccolo z +32% ki dmg to 245k (kaioshin blast). Teraz, dodajmy do tego że kaioshin bierze 5 powera, którego nie można mieć w trapie (brak potworków do zabicia) więc trzeba bić z słabszego czaru. Trunks czy Tapion maja o wiele, wiele wiekszy dps (damage per second) od innych profesji (tak, nie mają combo, ale weź to ubij nawet we 3 z wielkim trudem i idealnym wyczuciem czasu) i do tego o wiele mniejszy "waste" jeśli chodzi o bicie bossów czy ogólnie potworków (heal z itemek oraz ulepszony własny heal).


PS. Porównując Freeze (tank) do Tapiona czy Trunka to już w ogóle porażka (i dmg i heal jakieś 2x mniejszy)
avatar
Sword Master

Liczba postów : 35
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 16/02/2016

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by krzywy Sob Kwi 02, 2016 12:58 am

1. frezer to nie tank wiece nie porownoj go do tapiona i trunka
2. widziales te 340k ?? skoro nie to nie pisz pozatym miales 2k trunka i przez cala edycje wiedziales jaki bedzie trunk/tapion wiec teraz nie placz bo sam mi misales na poczatku ze "robie trunka bylem best i wiem co on potrafi" kiedy ja mowilem (info od ejca) ze dostal on nerfy przez ktore bedzie gownem okazalo sie ze jest pozyteczny do farmienia bossow
3. wystoje 2 combo trunkiem odpalajac utame, majac full power seta, abs banda tak moze 3 combo nie wiem bo nei sprawdzalem
4. zeby wyexpic tego trunka potrzebowalem wiele dni ( skill as, skill sword, ki lvl) a bez blacka to te tanki robia gowno tyle dobrze ze moglem sobie nim sagi tankowac
avatar
krzywy

Liczba postów : 23
Points : 44
Reputation : -3
Join date : 05/12/2013

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by Sword Master Sob Kwi 02, 2016 3:31 am

1. Frezer to jest tank, tylko ze ma spelle...
2. Nie, nie widziałem tych 340k (uwierzyłem na słowo, Twoje), ale nie ma problemu by to sprawdzić, prawda?
3. 700k+ hp, tak jak pisałem wcześniej, 3 combo z trudem i idealnym czasem.
4. Tak, tak jak każdą inną profesje (str, as, ki lvl, ki blasting też sam się nie wbija).
avatar
Sword Master

Liczba postów : 35
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 16/02/2016

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by Vens Sob Kwi 02, 2016 6:07 pm

1. Freezer to support lecz prędzej robi za tanka niż za dps... jego dmg z czarów jest mizerny....
2. 340k to hit w traina, który nie ma ani absa ani nic.... w człowieka byłoby to pewnie z ~130k, które wejdzie raz na nie wiem ile bo to cryt + spell....
3. Taka jest idea tanków, że aby go ubić potrzeba 2 dps.... i gwarantuje że 2 dobre dpsy ubiją lajtowo tanka....
4. Fakt, skill na tanku jest bardzo ważny, ale tank to nie postać do warów... od tego zacznijmy... Faktem jest, że 1vs1 dps będzie wastowany, lecz z lekkim ogarem to i 1 dps poskłada tanka.
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by Sword Master Sob Kwi 02, 2016 10:52 pm

1. Support, ciekawe, myslałem że jest nim Dende...
2. 340k hit w traina a 130k w ludzi? Od kiedy się ma 60+% absorb, po 2 "dps" nie nosi itemków na absorb, tylko na ki dmg.
3. 2 dps nie ubije 1700 trunka/tapiona.
3. Jak moze 1 osoba ubić tanka z 750k hp skoro combo bije 250-300k? musiałby byc idiotą i senzu nie jeść. Po 2 nawet na mega power up się wyleczy z tego "dps".


PS. Czytałeś w ogóle co ja napisałem w 1 poście? Bo nie widać żebyś to zrobił...
avatar
Sword Master

Liczba postów : 35
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 16/02/2016

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by Vens Nie Kwi 03, 2016 9:51 am

Stary..... skoro wiesz wiecej ode mnie to po co zakladasz ten temat?
Ogarnij sobie master glova.... widzisz jak to bije?!?! to znaczy ze freeza stoi 2 zawsze.... i zaznacza tanka by bic jeszcze potwora.... Zawsze hit w traina jest o jakies 50% wiekszy niz w ludzi + absorb i def z itemkow wiec nie pouczaj mnie kto jakie eq nosi.... 2 dps ubija trunka/tapiona bo sam na wlasne oczy widzialem jak Falleny wpadly po Polskiego Kozaka... Skoro kazdty gra na bocie to wiadome jest ze ma senzu ustawione skryptem.... bijesz bijesz bijesz i w odpowiednim momencie combo... -.^
Vens
Vens
S. Modernator
S. Modernator

Liczba postów : 50
Points : 77
Reputation : -3
Join date : 24/03/2013

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by Sword Master Nie Kwi 03, 2016 1:03 pm

Dobra, nie ważne.
Mam nadzieję że podczas testów, mieliście ubrane bronie +9 nie +0.
avatar
Sword Master

Liczba postów : 35
Points : 51
Reputation : 0
Join date : 16/02/2016

Powrót do góry Go down

Trunks/Tapion Empty Re: Trunks/Tapion

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach